• Yeni Üyelik
 • Online Sipariş
 • Referanslarımız
 • Kullanım Hakları
 • Arama
  Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Referanslar Talep Formu İletişim
  Ürün Kategorisi
  Cengiz Birbilen'de 2009 Sonbahar & Kış Sezonu başladı. Yeni sezona ait ayakkabı, sandalet koleksiyonumuz tüm mağazalarımızda ..
       Anket
  Ayakkabı Modellerimizi Nasıl Buldunuz?
  Çok Şık
  Daha iyi olabilir
  Kararsızım
       Bayi Giri?i
  Kullanıcı ¦
  Şifre ¦
  Yeni Üyelik | Şifremi Unuttum
      
  HAKKIMIZDA
  Cengiz BİRBİLEN Ayakkabıları olarak;

  Ayakkabı sektörüne 1978 yılında çıraklıktan başlayarak giren, 1988 yılında İstanbulda Cengiz BİRBİLEN ayakabıları olarak sektörde ilk adımını attıktan sonra 1989 yılında Gaziantepte yine Cengiz BİRBİLEN markasıyla kurulmuştur. Sn. Cengiz BİRBİLEN hiç bir zaman değişmeyen ve değişmeyecek olan üstün hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ayakkabı sektöründe yer almaktadır. 2000 yılından bu yana tüm Cengiz BİRBİLEN çalışanalarına ayakkabı sektörüyle ilgili rehberlik etmeye, yol göstermeye ve ayakkabıcılık sektöründeki tüm imalatçılara ışık tutmaya devam etmektedir. Cengiz BİRBİLEN imalatıyla bağladığımız 20 yıllık serüvende, Ülkemizin herköşesinde bulunan insanlarımızın ayakları altında durarak zirveye kadar tırmandık.
  Bugün Cengiz BİRBİLEN, dünya standartlarynda kaliteli ürünlerle, Türkiye pazarynda rekabet gücü olan bir kurumdur. Cengiz BİRBİLEN, yıllık üretiminin yüzde 70'ini Türkiye iç pazarda ihraç ederken, sektörünün öncü kurulusu olmuş ve bir çok ilke imzasını atmıştır.
  "Değişime öncülük edenlerin lider" olacağı düşüncesinden hareketle markamızı 21. yüzyıla taşımak ana hedefimizi oluşturmaktadır.